Ślubino to serwis, który powstał, aby ułatwić komunikację pomiędzy narzeczonymi poszukującymi profesjonalnej obsługi ślubnej a profesjonalistami  posiadającymi w tej dziedzinie doświadczenie.
 


MENU
STRONA GŁÓWNA
O NAS
REGULAMIN
TWOJE KONTO
REJESTRACJA
REKLAMA
KONTAKT


WOJEWÓDZTWO


PODSTRONY


REGULAMIN

§1


Informacje podstawowe oraz techniczne warunki korzystania z Serwisu


1. Serwis slubino.pl prezentuje firmy oraz osoby oferujące produkty lub usługi związane z organizacją ślubu i wesela z całej Polski, porady ślubne, artykuły ślubno-weselne.


2. Wpisy w katalogu firm służą przyszłym nowożeńcom do wyszukiwania interesujących ich usług w danym miejscu Polski.


§2


Reguły dotyczące wpisów w bazie firm oraz ogłoszeń i inne prawa


1. Użytkownik dodający swoją firmę/usługę w serwisie potwierdza, iż opublikowane dane są zgodne ze stanem faktycznym.


2. Użytkownik dodający wpis akceptując regulamin potwierdza, że posiada niezbędne prawa autorskie do zdjęć, tekstów, loga czy filmów umieszczanych przez niego w naszej bazie firm.


3. Wpisy do bazy firm są umieszczane wstępnie na okres jednego roku, chyba, że aktualna promocja stanowi inaczej. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia abonamentu rocznego z zastosowaniem jedynie do nowych wpisów oraz do wpisów odnawianych po roku.


4. Opłata zaabonament może ulec stałej zmianie oraz może podlegać zmianom czasowym np. w organizowanych promocjach.


5. Wpis w katalogu firm obejmuje umieszczenie danych teleadresowych, do 10 zdjęć w galerii, oraz wpisy usług/promocji.


6. Administracja na bieżąco dokłada wszelkich starań aby zawartość serwisu była jak najbardziej przejrzysta dla użytkowników, oraz aby zawierała jak najbogatszą ofertę.


7. Umieszczanie każdego nowego wpisu, oraz przedłużenie już istniejącego następuje na okres 1 roku, chyba, że promocja stanowi inaczej.


8. Nowy wpis można dodać po uprzednim zarejestrowaniu się w serwisie i umieszczeniu swoich danych w formularzu.


9. Jedna firma/usługodawca może umieścić tylko jeden wpis dla swojej firmy/usługi.


10. Wszelkie zmiany we wpisie w czasie publikacji można dokonywać po zalogowaniu się w serwisie slubino.pl lub po przesłaniu informacji o chęci dokonania zmian do administracji serwisu.


11. Serwis oferuje dodatkowe formy reklamy takie jak reklama banerowa, czy artykuł sponsorowany. Aktualne ceny powyższych usług ustalane są indywidualnie.


12. Opłata za wpis płatny w serwisie nie podlega zwrotowi nawet jeżeli właściciel wpisu zdecyduje się na jego usunięcie przed wygaśnięciem okresu abonamentowego.


13. Administracja serwisu akceptuje tylko wpisy związane z tematyką ślubno-weselną, oraz pasujące do kategorii zawartych w serwisie.


14. Administracja serwisu może odmówić publikacji prezentacji, jeżeli jej treść okaże się niezgodna w tematyką serwisu lub zachodzi uzasadnione podejrzenie, iż dane są nieprawdziwe lub niezgodne z obowiązującym prawem.


15. W celu usunięcia prezentacji przed wygaśnięciem abonamentu należy skontaktować się z administratorem.


16. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie bez konieczności informowania o tym użytkowników.


17. Użytkownik umieszczający prezentację zgadza się na otrzymanie wiadomości e-mail związanych z funkcjonowaniem serwisu.


§3


Zmiany Regulaminu


1. W serwisie Slubino.pl znajduje się zawsze aktualna wersja regulaminu.